مشاوره تلفنی مرکز مشاوره بینش نوین

دیگر نیازی به حضور فیزیکی برای دریافت مشاوره نیست! با خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره بینش نوین در هر کجا که باشید میتوانید از خدمات ما استفاده کنید!

مزایا مشاوره تلفنی چیست؟

مشاوره تلفنی یکی از خدماتی است که مراکز مشاوره و روانشناسی، در صورت دریافت مجوزهای لازم می‌توانند ارائه دهند. مشاوره تلفنی هم مانند مشاوره حضوری، تلاش دارد تا به نیازهای مراجع پاسخ دهد و چالش‌های او را برطرف سازد. مهم‌ترین مزیت مشاوره تلفنی این است که فرد نیازی ندارد به صورت حضوری در مرکز حاضر باشد. مشاوره تلفنی این خدمات مشاوره و روانشناسی را در دسترس عزیزانی قرار می‌دهد که به دلیل راه دور به سختی می‌توانند از مشاوره استفاده کنند.. کاهش هزینه جلسات مشاور را می‌توانیم به عنوان مزیت بعدی مشاوره تلفنی در نظر بگیریم.

چرا مشاوره تلفنی می‌تواند سودمند باشد؟

مشاوره تلفنی می‌تواند خدمات مشاوره و روانشناسی را در اختیار افرادی قرار دهد که به دلیل دوری راه نمی‌توانند از این خدمات استفاده کنند. هرچند که مشاوره تلفنی با مشاوره حضوری متفاوت است اما توسط متخصصین انجام می‌شود، بنابراین می‌توانیم بگوییم که کیفیت جلسات بالا خواهد بود. البته باز نباید این موضوع را فراموش کنیم که مشاوره حضوری همیشه به مشاوره تلفنی ارجحیت دارد اما متخصصین مرکز مشاوره و روانشناسی بینش نوین با توجه به توانایی و تجربه خود، تا جایی که امکان داشته باشد، کیفیت جلسات را بالا می‌برند. بنابراین در صورت نیاز به استفاده از مشاوره تلفنی، بابت کیفیت آن نگران نباشید.

مشاوره تلفنی خانواده چیست؟

مشاوره تلفنی می‌تواند در حوزه‌های متفاوتی انجام شود اما یکی از پر تماس‌تر حوزه‌ها، مشاوره خانواده است. معمولاً یکی از زوجین پس از مواجهه با مشکلی که حل آن به ظاهر کار سختی است با مرکز تماس می‌گیرند و در خواست مشاوره تلفنی خواهند داشت. مشاور وظیفه دارد که درست مانند مشاوره حضوری، به دقت به حرف‌های مخاطب خود گوش کند و پس از تحلیل دقیق اطلاعات، او را راهنمایی کند. مشاوره خانواده را می‌توانیم یکی از مهم‌ترین بخش‌های مشاوره تلفنی در نظر بگیریم زیرا ممکن است بیان مشکل در جلسه حضوری کمی سخت باشد و مراجع تمایل داشت باشد به صورت تلفنی مسئله خود را مطرح کند.

برای بسیاری از مادران کار سختی است که برای مشاوره کودک خود از خانه خارج شوند. مشاوره تلفنی می‌تواند خدماتی بسیار مناسبی را برای این عزیزان فراهم کند. آن‌ها می‌توانند با مشاوره کودک خود به صورت تلفنی صحبت کنند و جلسات را پیش ببرند. مشاوره تلفنی کودک و نوجوان می‌تواند شرایط مناسبی را برای افرادی که رفت آمد برایشان مشکل است فراهم کند. بنابراین می‌توانیم ببینیم که مشاوره تلفنی چقدر می‌تواند در صرفه‌جویی وقت تأثیرگذار باشد. اما نکته مهم این است که روانشناس کودک حتماً باید در حوزه مشاوره تلفنی تخصص داشته باشد تا بتواند جلسه را پیش ببرد.